Yeni Blog

Güncelleme: Natro’dan aldığım WordPress hosting hizmeti derdime derman olmadı. WordPress redirection virus adlı çok illet bir sorun ile aylarca uğraşmak zorunda kaldım. SSH ile bağlanamadığım ve komut satırı ile müdahale edemediğim bir sistemde kıvranıp durdum ve en sonunda DigitalOcean’dan bir droplet alarak sıfırdan yeni bir WordPress kurdum. Bunda da sorun çıkarsa yeniden kendi blogumu bir teknoloji ile yazacağım ve kesinlikle WordPress kullanmayacağım sanırım. WordPress’ten o kadar iğrendim.

Server4You’dan yıllardır sorunuz olarak kullandığım sunucu hizmeti geri dönülemez şekilde çökünce hep ötelediğim WordPress’e geçme işine planlamalardan çok önce başlamaya karar verdim.

Zaten uzun zamandır bütün tanıdıklarımdan “abi şu dandik sitene bir ayar ver, güzel bir blog yap” gibisinden zılgıt yediğim için bir nevi geçişe hızlanmam konusunda bahanem oluşmuş oldu.

Neyse efendim. 2002’den beri varlığını sürdüren muharremtac.com artık yeni bir sistem ile önceki tüm yazıları kaybetmiş olarak yoluna devam edecek.

 

Yeni Blog” üzerine bir düşünce

  • Ocak 30, 2018 tarihinde, saat 10:32
    Kalıcı bağlantı

    Yeni blogunuz icin tebrik ederim ancak birazda biz takip edenler icin guncellerseniz seviniri basarilar dilerim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.