Yeni Blog

Güncelleme: Natro’dan aldığım WordPress hosting hizmeti derdime derman olmadı. WordPress redirection virus adlı çok illet bir sorun ile aylarca uğraşmak zorunda kaldım. SSH ile bağlanamadığım ve komut satırı ile müdahale edemediğim bir sistemde kıvranıp durdum ve en sonunda DigitalOcean’dan bir droplet alarak sıfırdan yeni bir WordPress kurdum. Bunda da sorun çıkarsa yeniden kendi blogumu bir teknoloji ile yazacağım ve kesinlikle WordPress kullanmayacağım sanırım. WordPress’ten o kadar iğrendim.

Server4You’dan yıllardır sorunuz olarak kullandığım sunucu hizmeti geri dönülemez şekilde çökünce hep ötelediğim WordPress’e geçme işine planlamalardan çok önce başlamaya karar verdim.

Zaten uzun zamandır bütün tanıdıklarımdan “abi şu dandik sitene bir ayar ver, güzel bir blog yap” gibisinden zılgıt yediğim için bir nevi geçişe hızlanmam konusunda bahanem oluşmuş oldu.

Neyse efendim. 2002’den beri varlığını sürdüren muharremtac.com artık yeni bir sistem ile önceki tüm yazıları kaybetmiş olarak yoluna devam edecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir